Manager Działu Rekrutacji z j.ukraińskim lub j.rosyjskim

Miejsce pracy

śląskie, Polska
Kontakt a.gruszka@personnel-international.pl (+48)324419126,
(+48)505503330

Opis

Miejsce pracy:  Gliwice(centrum)

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i efektywna współpraca z klientami, pośrednikami  z Europy Wschodniej i Azji  m.in. Indie, Nepal, Ukraina, Białoruś, Mołdawia, Uzbekistan, Tadżykistan
  • Zarządzanie zespołem pracowników rekrutacji
  • Planowanie i realizacja procesu rekrutacji na potrzeby firmy i klientów zewnętrznych
  • Przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od kierowników/koordynatorów
  • Tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów
  • Pozyskiwanie i selekcja kandydatów do pracy
  • Planowanie strategii zatrudnienia m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań klienta firmy
  • Udział w akcjach marketingowych i informacyjnych dotyczących powierzonych zadań
  • Terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.
  • Współpraca z klientami w ramach powierzonych zadań
  • Efektywna współpraca z innymi działami firmy
  • Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i  klientami  pracodawcy

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego  w stopniu biegłym
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

 Mile widziane:

  • Znajomość języków obcych: angielski, niemiecki
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale  5500- 6000 tys. zł netto miesięcznie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie wiedzy z zakresu  zatrudniania cudzoziemców i prawa  pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

 Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200