Konserwator do prac elektryczno-remontowych- całe Niemcy

Miejsce pracy

Niemcy
Kontakt a.kolodziej@personnel-international.pl
(32)441-91-58

Opis

Miejsca pracy:

  • Całe Niemcy

Zakres obowiązków:

  • wymiana instalacji elektrycznych, oświetlenia LED, gniazdek, wyłączników w sklepach Klienta ,
  • montaż i uruchamianie systemów oświetleniowych typu LED ,
  • prace modernizacyjne na terenie obiektu min. montaż regałów sklepowych, malowanie, oklejanie,
  • praca na różnych wysokościach,
  • praca w systemie dwuzmianowym, również w godzinach nocnych;

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka,
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne,
  • aktualne uprawnienia SEP,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane umiejętności remontowo-konserwacyjne;

Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Niemczech, umowa z pracodawcą niemieckim,
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • odpłatne zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę,
  • możliwość korzystania ze świadczeń rodzinnych i emerytalnych wg. prawa niemieckiego.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 7901

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200