Magazynier do kompletacji zamówień- Laakirchen

Miejsce pracy

Austria
Kontakt m.raczynska@personnel-international.pl
(+48)32 441 91 54

Opis

Miejsca pracy:

  • Austria, Laakirchen

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie towaru do wysyłki na palety lub do lodówek(tzw.kompletacja/ komisjonowanie/ picking),
  • zbieranie zamówień przy pomocy monitora lub systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim,
  • obsługa wózka widłowego;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
  • doświadczenie przy kompletacji(min. 6 m-cy),
  • znajomość systemu słuchawkowego PBV lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend,
  • dynamika pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat B;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Austrii,
  • konkurencyjne wynagrodzenie godzinowe + dodatki,
  • zakwaterowanie na terenie Austrii w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Austrii, związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200