Operator wózka bocznego wysokiego składowania- Sztapler- Schwabach

Miejsce pracy

Bawaria, Niemcy
Kontakt (+48)508-623-129
i.pawlak@personnel-international.pl

Opis

Miejsca pracy:

  • Niemcy, Bawaria, Schwabach

Zakres obowiązków:

  • Magazynowanie oraz uzupełnianie palet
  • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • praca na działach chłodni oraz owoców i warzyw

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
  • aktualne orzeczenie psychotechniczne do obsługi wózków widłowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,
  • dynamika pracy;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
  • premie uzależnione od efektów pracy,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200