Operator wózka wysokiego składowania- Sztapler ze znajomością języka niemieckiego- okolice Monachium

Miejsce pracy

Bawaria, Niemcy
Kontakt a.kolodziej@personnel-international.pl
(32)441-91-50

Opis

Miejsca pracy:

  • Niemcy/ okolice Monachium

Zakres obowiązków:

  • magazynowanie oraz uzupełnianie palet,
  • obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • praca w systemie jednozmianowym,
  • praca na hali ciepłej, w chłodni oraz w mroźni;

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym(warunek konieczny!),
  • dynamika pracy,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na czas wyjazdu(mile widziane);

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
  • wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto/h + premie,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
  • możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200