Pracownik produkcyjny- montaż elektroniki- ok.Elbe Ester

Miejsce pracy

Brandenburgia, Niemcy
Kontakt m.raczynska@personnel-international.pl
(32)441-91-54

Opis

Miejsca pracy:

Niemcy/Massen-Niederlausitz

Zakres obowiązków:

  • montaż części okablowania oraz elektroniki w wnętrzu drzwi samochodowych
  • dostarczanie materiałów na stanowiska montażowe
  • transport materiałów, (wnoszenie, przenoszenie)

Wymagania:

  • sumienność, dokładność,
  • zaangażowanie oraz chęci do pracy;

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz odpowiednie kursy,
  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie godzinowe 9,81 euro brutto,
  • dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy(ok.7 km),
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy dla osób z własnym samochodem,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych,
  • możliwość wieloletniej współpracy.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200