Kierowca śmieciarki Ładowacz- Kędzierzyn-Koźle

Miejsce pracy

opolskie, Polska
Kontakt a.adamski@personnel-international.pl
(32)441-91-52

Opis

 Miejsca pracy:

  • Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:

  • kierowanie śmieciarką przy odbiorze odpadów,
  • ładowanie odpadów i nieczystości,
  • prace związane z utrzymywaniem czystości dróg,
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00;

Wymagania:

  • prawo jazdy kategorii C, aktualne badania psychotechniczne, aktualna karta kierowcy, zezwolenie na przewóz rzeczy (warunek konieczny)
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dbałość o prestiż firmy,
  • mile widziane prawo jazdy kategorii C+E,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, przewidziane premie,
  • dodatki za nadgodziny.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200