Sortowacz złomu- okolice Bielefeld

Miejsce pracy

Nadrenia Północna-Westfalia, Niemcy
Kontakt m.kuczak@personnel-international.pl
(+48)505-275-597

Opis

Miejsca pracy:

  • Niemcy, okolice Bielefeld

Zakres obowiązków:

  • demontaż złomu oraz starych okien,
  • sortowanie złomu,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • praca w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku;

Wymagania:

  • sprawność i tężyzna fizyczna,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • doświadczenie ani znajomość języka niemieckiego- nie wymagane!;

Oferujemy:

  • pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie godzinowe 9,50 euro brutto,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • opiekę polskiego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200