Specjalista ds. rekrutacji z j.ukraińskim lub j.rosyjskim

Miejsce pracy

Polska
Kontakt a.gruszka@personnel-international.pl Tel.: (+48)324419126, 505503330

Opis

Miejsce pracy:  Gliwice

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i realizacja zleceń rekrutacyjnych od bezpośredniego przełożonego,

  •  tworzenie i zarządzanie bazą danych kandydatów,

  •  przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją personalną kandydatów i pracowników,

  •  terminowe i kompletne sporządzanie dokumentacji osobowej i przekazywanie do Działu Personalnego firmy,

  •  pozyskiwanie i bieżąca współpraca z klientami firmy w zakresie rekrutacji pracowników (pośrednicy, kierownicy, brygadziści, pracownicy obsługiwanych projektów),

  •  rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy,

  •  planowanie strategii rekrutacyjnej m.in. cudzoziemców przy uwzględnieniu oczekiwań pracodawcy,

  •  terminowe sporządzanie raportów, opinii itp.,

  •  współpraca z urzędami i innymi instytucjami  w ramach powierzonych zadań oraz terminowe dokonywanie zgłoszeń cudzoziemców do Urzędu Pracy,

  •  składanie wniosków o zezwolenie na pracę wraz z dokumentacją  do właściwych urzędów oraz współpraca z urzędami w tym zakresie,

  •  efektywna współpraca z innymi działami firmy,

  •  budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami  i  klientami  pracodawcy,

  •  działania marketingowe w celu pozyskania kandydatów do pracy,

  •  dbanie o terminowość i rzetelność powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność ,
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej;

 Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie zatrudniania cudzoziemców i prawa pracy,
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ,
  • Zdobycie wiedzy z zakresu  zatrudniania cudzoziemców i prawa  pracy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia.

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Personnel International BPO  Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.

 Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”

Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200