Pracownik magazynowy do kompletacji ubrań- okolice Bayreuth

Miejsce pracy

Bawaria, Niemcy
Kontakt [email protected]
(+48)324419169

Opis

Miejsca pracy:

Niemcy/ Bindlach(okolice Bayreuth)

Zakres obowiązków:

  • realizacja zamówień na ubrania przy użyciu skanera,
  • etykietowanie i pakowanie towarów,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy,
  • praca w systemie jednozmianowym (6:00-14:00);

PRACA OD 2.05.2018!

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność, dokładność,
  • zaangażowanie oraz chęci do pracy;

Mile widziane, ale nie wymagane:

  • prawo jazdy kat.B oraz własny samochód na czas wyjazdu;

Oferujemy:

  • legalną pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie godzinowe 10 euro brutto + premie,
  • zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
  • w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
  • dla osób użytkujących własny samochód dodatek miesięczny 60 euro,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem oraz numerem podatkowym,
  • możliwość wieloletniej współpracy.

Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 12784

Znajdź ofertę pracy

Jak aplikować?

Aby przesłać swoje CV, użyj formularza rekrutacyjnego.

Infolinia rekrutacyjna:

  +48 504 800 200